Op deze pagina staan alle specificaties van de AEG OSK6I82EF Onderbouw koelkast zonder vriezer Wit. Deze koelkast van het merk AEG heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere koelkasten.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Netto inhoud (koelen) | 137 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 0 l |
| Energieklasse | E |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 74 kWu |
| Deurscharnier | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar | Yes |
| Aansluiten op leiding/reservoir | n.v.t. |
| Geluidsniveau (dB) | 33 dB |
| No Frost | No |
| Nishoogte | 82 cm |
| Nisbreedte | 56 cm |
| Nisdiepte | 55 cm |
| Deurmontage | Deur op deur |
Gewicht en omvang
| Breedte | 596 mm |
|---|---|
| Diepte | 547 mm |
| Hoogte | 819 mm |
| Gewicht | 33 kg |
| Gewicht verpakking | 34,2 kg |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 89 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 82 cm |
Design
| Apparaatplaatsing | Onderbouw |
|---|---|
| Deurscharnieren | Rechts |
| Plankmateriaal | Glas |
| Draairichting deur verwisselbaar | Yes |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Eierenrekje | Yes |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Soort lamp | LED |
| Aantal niveaus voor eieren | 1 |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Verstelbare voeten | Yes |
| Zwenkwieltjes | Yes |
Prestatie
| Klimaatklasse | SN-T |
|---|---|
| Geluidsemissieklasse | C |
Energie
| Jaarlijks energieverbruik | 92 kWu |
|---|---|
| Netbelasting | 110 W |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| AC-ingangsspanning | 230-240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
Koelkast
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Yes |
|---|---|
| Nettocapaciteit koelkast | 134 l |
Ergonomie
| Koelkast binnenverlichting | Yes |
|---|
Bosch KGE49AICA
€709,00
Siemens KI86SAFE0
€1.159,00
Bosch KGN36NWEA
€599,00
Siemens KI87SAFE0
€1.099,00
ETNA KCV143WIT
€349,00
Bosch KGN33NLEB
€589,00
Bosch KGE39ALCA
€683,00
Siemens KI81RAFE0
€1.059,00
Inventum Skv0178b
€729,00
Bosch KGE36AWCA
€619,00
Bosch KGV332WEA
€529,00