Op deze pagina staan alle specificaties van de Beko CN366E40ZXPN Koelkast met vriesvak Staal. Deze koelkast van het merk Beko heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere koelkasten.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Staal |
|---|---|
| Energielabel | E |
| Breedte | 60 cm |
| Netto inhoud (koelen) | 210 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 109 l |
| Energieklasse | E |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 250 kWu |
| Deurscharnier | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar | Yes |
| Aansluiten op leiding/reservoir | n.v.t. |
| Geluidsniveau (dB) | 38 dB |
| Hoogte | 186 cm |
| Diepte | 67 cm |
| No Frost | Yes |
| Diepte koelkasten | 67 cm |
| Hoogte koelkasten | 186 cm |
Prestatie
| No Frost system | Yes |
|---|
Design
| Kleur | Staal |
|---|
Bosch KGE49AICA
€709,00
Siemens KI86SAFE0
€1.159,00
Bosch KGN36NWEA
€599,00
Siemens KI87SAFE0
€1.099,00
ETNA KCV143WIT
€349,00
Bosch KGN33NLEB
€589,00
Bosch KGE39ALCA
€683,00
Siemens KI81RAFE0
€1.059,00
Inventum Skv0178b
€729,00
Bosch KGE36AWCA
€619,00
Bosch KGV332WEA
€529,00