Op deze pagina staan alle specificaties van de Beko RDSA240K31WN Koelkast met vriesvak. Deze koelkast van het merk Beko heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere koelkasten.
Fysieke eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Energielabel | F |
| Breedte | 54 cm |
| Netto inhoud (koelen) | 177 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 46 l |
| Energieklasse | F |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 228 kWu |
| Deurscharnier | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar | Yes |
| Aansluiten op leiding/reservoir | n.v.t. |
| Geluidsniveau (dB) | 38 dB |
| Hoogte | 146 cm |
| Diepte | 60 cm |
| No Frost | No |
| Diepte koelkasten | 60 cm |
| Hoogte koelkasten | 146 cm |
Prestatie
| No Frost system | No |
|---|
Design
| Kleur | Wit |
|---|
Product
| Energieklasse | F |
|---|---|
| Geluidsniveau (dB) | 38 dB |
| Netto inhoud (koelen) | 177 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 46 l |
| No Frost | No |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 228 kWu |
| Deurscharnier | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar | Yes |
| Aansluiten op leiding/reservoir | n.v.t. |
| Hoogte | 146 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Diepte koelkasten | 60 cm |
Bosch KGE49AICA
€709,00
Siemens KI86SAFE0
€1.159,00
Bosch KGN36NWEA
€599,00
Siemens KI87SAFE0
€1.099,00
ETNA KCV143WIT
€349,00
Bosch KGN33NLEB
€589,00
Bosch KGE39ALCA
€683,00
Siemens KI81RAFE0
€1.059,00
Inventum Skv0178b
€729,00
Bosch KGE36AWCA
€619,00
Bosch KGV332WEA
€529,00