Op deze pagina staan alle specificaties van de Beko Rem91zxbn. Deze koelkast van het merk Beko heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere koelkasten.
Fysieke eigenschappen
| Kleur | Zilver |
|---|
Algemene eigenschappen
| Breedte | 90.8 mm |
|---|---|
| Diepte | 70.5 cm |
| Gewicht | 126.5 |
| Hoogte | 182 cm |
| Kleur | Zilver |
| Verpakkingsinhoud | Amerikaanse koelkast, ijsblokjeshouder en een gebruikershandleiding |
| Afmetingen (B x H x D) | 90.8 mm x 182 cm x 70.5 cm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Lengte aansluitkabel | 1.2 m |
| Diepte bij geopende deur (90°) | 115 cm |
| Verstelbare poten | ja |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Energielabel | F |
| Breedte | 91 cm |
| Netto inhoud (koelen) | 376 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 196 l |
| Energieklasse | F |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 414 kWu |
| Deurscharnier omkeerbaar | No |
| Aansluiten op leiding/reservoir | No |
| Geluidsniveau (dB) | 39 dB |
| Hoogte | 182 cm |
| Diepte | 91 cm |
| No Frost | Yes |
| Diepte koelkasten | 91 cm |
| Hoogte koelkasten | 182 cm |
Prestatie
| No Frost system | Yes |
|---|
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Amerikaanse koelkast |
|---|---|
| Artikelnummer | 1701276 |
| Soort apparaat | Amerikaanse koelkast |
| Model | Vrijstaand |
| Soort koelsysteem | Compressor |
| Aantal sterren vriesvak | 4 |
| Koelmiddel | R600a |
| Netto inhoud | 572 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval (u) | 10 uur |
Uitvoering
| Te verbinden met app | nee |
|---|---|
| Binnenverlichting | ja |
| Aantal deuren | 4 |
| Deur opent naar | Links en rechts |
| Vochtfilter | ja |
| Flessenrek | nee |
| Wateraansluiting | nee |
| Waterdispenser | nee |
| IJsdispenser | nee |
Weergave/besturing
| Display | nee |
|---|---|
| Bedieningselementen | Druktoetsen |
| Temperatuur regelbaar koelgedeelte | ja |
| Signaal bij open deur | ja |
| Temperatuurweergave koelvak | nee |
| Temperatuurweergave vriesvak | nee |
| Temperatuur regelbaar diepvriesgedeelte | nee |
Energieverbruik data
| Jaarlijks energieverbruik | 413.7 kWh |
|---|---|
| Geluidsniveau | 39 dB |
| EU-energie-efficientieschaal | A - G |
| Nuttige inhoud van de koelvakken | 376 l |
| Klimaatklasse | SN, T |
| Nuttige inhoud van de vriesvakken | 196 l |
| Aantal sterren vriesvak | 4 |
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | F |
|---|---|
| Geluidsniveauklasse (EU 2017/1369) | C |
Koelgedeelte
| Bediening | Elektronisch |
|---|---|
| Aantal zelfstandige koelcircuits | 2 |
| Automatisch ontdooien koelgedeelte | ja |
| Aantal temperatuurzones | 3 |
| Antibacteriële binnenlaag | ja |
| Circulerende ventilatie | ja |
| Aantal koellades | 3 |
| Aantal deurvakken | 6 |
| Aantal schappen koelvak | 3 |
| 0°C koelzone | ja |
| Snelkoelfunctie | nee |
Vriesgedeelte
| Invriescapaciteit in kg per 24 uur | 9.2 kg |
|---|---|
| Plaats vriesvak | Onder |
| Aantal vriesvakken | 7 |
| Aantal deurvakken vriesgedeelte | 0 |
| NoFrost | ja |
| Snelvriesfunctie | nee |
Design
| Kleur | Zilver |
|---|
Product
| Energieklasse | F |
|---|---|
| Geluidsniveau (dB) | 39 dB |
| Netto inhoud (koelen) | 376 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 196 l |
| No Frost | Yes |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 414 kWu |
| Deurscharnier omkeerbaar | No |
| Aansluiten op leiding/reservoir | No |
| Hoogte | 182 cm |
| Breedte | 91 cm |
| Diepte koelkasten | 91 cm |
Bosch KGE49AICA
€899,00
Siemens KI86SAFE0
€1.159,00
Bosch KGN36NWEA
€599,00
Siemens KI87SAFE0
€999,00
AEG RDB424E1AW
€482,00
ETNA KCV143WIT
€279,00
Bosch KGN33NLEB
€589,00
Bosch KGE39ALCA
€677,00
Siemens KI81RAFE0
€1.059,00
Inventum Skv0178b
€729,00
Bosch KGE36AWCA
€799,00
Bosch KGV332WEA
€489,00