Op deze pagina staan alle specificaties van de Bosch KGN36VLDT Koelkast met vriesvak Zilver. Deze koelkast van het merk Bosch heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere koelkasten.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Aluminium |
|---|---|
| Breedte | 60 cm |
| Netto inhoud (koelen) | 218 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 103 l |
| Energieklasse | D |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 199 kWu |
| Deurscharnier | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar | Yes |
| Aansluiten op leiding/reservoir | n.v.t. |
| Geluidsniveau (dB) | 35 dB |
| Hoogte | 186 cm |
| Diepte | 66 cm |
| No Frost | Yes |
| Diepte koelkasten | 66 cm |
| Hoogte koelkasten | 186 cm |
Gewicht en omvang
| Breedte | 600 mm |
|---|---|
| Diepte | 665 mm |
| Hoogte | 1860 mm |
| Gewicht | 62,9 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 122 cm |
| Diepte zonder handvat | 72 cm |
Design
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Yes |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Deur openingshoek | 125° |
| Soort lamp | LED |
| Kleur | Aluminium |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Totale nettocapaciteit | 321 l |
Prestatie
| Klimaatklasse | SN-T |
|---|---|
| Geluidsemissieklasse | B |
Energie
| Jaarlijks energieverbruik | 199 kWu |
|---|---|
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
Koelkast
| Nettocapaciteit koelkast | 218 l |
|---|---|
| Koelkast binnenverlichting | Yes |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Yes |
| No Frost (koelkast) | Yes |
Vriezer
| Bewaartijd bij stroomuitval | 14 uur |
|---|---|
| Nettocapaciteit vriezer | 103 l |
| Vriescapaciteit | 9,5 kg/24u |
| Vriezer positie | Onder |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Yes |
| No Frost (vriezer) | No |
| IJsmaker | No |
Duurzaamheid
| Duurzaamheidscertificaten | CE, VDE |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | Yes |
Ergonomie
| Koelkast binnenverlichting | Yes |
|---|
Accu/Batterij
| Stroom | 10 A |
|---|
Certificaten
| Naleving van duurzaamheid | Yes |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | CE, VDE |
Bosch KGE49AICA
€709,00
Siemens KI86SAFE0
€1.159,00
Bosch KGN36NWEA
€599,00
Siemens KI87SAFE0
€1.099,00
ETNA KCV143WIT
€349,00
Bosch KGN33NLEB
€589,00
Bosch KGE39ALCA
€683,00
Siemens KI81RAFE0
€1.059,00
Inventum Skv0178b
€729,00
Bosch KGE36AWCA
€619,00
Bosch KGV332WEA
€529,00