Op deze pagina staan alle specificaties van de Bosch KTR15NWEB Tafelmodel koelkast zonder vriesvak Wit. Deze koelkast van het merk Bosch heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere koelkasten.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Breedte | 56 cm |
| Netto inhoud (koelen) | 134 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 0 l |
| Energieklasse | E |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 91 kWu |
| Deurscharnier | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar | Yes |
| Aansluiten op leiding/reservoir | No |
| Geluidsniveau (dB) | 39 dB |
| Hoogte | 85 cm |
| No Frost | No |
| Diepte koelkasten | 58 cm |
Gewicht en omvang
| Breedte | 560 mm |
|---|---|
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 25,3 kg |
Design
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | No |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Plankmateriaal | Glas |
| Draairichting deur verwisselbaar | Yes |
| Snoerlengte | 2 m |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Eierenrekje | Yes |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Deurkleur | Wit |
| Soort lamp | LED |
| Verstelbare plateaus | Yes |
| Aantal niveaus voor eieren | 2 |
| Geluidsniveau | 39 dB |
Prestatie
| Klimaatklasse | SN-T |
|---|---|
| Geluidsemissieklasse | C |
| Multi-luchtwegsysteem | Yes |
Energie
| Jaarlijks energieverbruik | 91 kWu |
|---|---|
| Stroom | 10 A |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220/240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
Koelkast
| Nettocapaciteit koelkast | 134 l |
|---|---|
| Super Cool functie | Yes |
| Vers zone compartiment | Yes |
Ergonomie
| Koelkast binnenverlichting | Yes |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Minimale omgevingstemperatuur | 10 °C |
|---|---|
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
Bosch KGE49AICA
€899,00
Siemens KI86SAFE0
€1.159,00
Bosch KGN36NWEA
€599,00
Siemens KI87SAFE0
€1.099,00
ETNA KCV143WIT
€349,00
Bosch KGN33NLEB
€589,00
Bosch KGE39ALCA
€683,00
Siemens KI81RAFE0
€1.009,00
Inventum Skv0178b
€729,00
Bosch KGE36AWCA
€686,00
Bosch KGV332WEA
€529,00