Op deze pagina staan alle specificaties van de Inventum KV143EXP Koelkast met vriesvak Wit. Deze koelkast van het merk Inventum heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere koelkasten.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Energielabel | F |
| Breedte | 50 cm |
| Netto inhoud (koelen) | 122 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 53 l |
| Energieklasse | F |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 244 kWu |
| Deurscharnier | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar | Yes |
| Aansluiten op leiding/reservoir | n.v.t. |
| Geluidsniveau (dB) | 39 dB |
| Hoogte | 143 cm |
| Diepte | 56 cm |
| No Frost | No |
| Diepte koelkasten | 56 cm |
| Hoogte koelkasten | 143 cm |
Prestatie
| No Frost system | No |
|---|
Design
| Kleur | Wit |
|---|
Bosch KGE49AICA
€709,00
Siemens KI86SAFE0
€1.159,00
Bosch KGN36NWEA
€599,00
Siemens KI87SAFE0
€1.099,00
ETNA KCV143WIT
€349,00
Bosch KGN33NLEB
€589,00
Bosch KGE39ALCA
€683,00
Siemens KI81RAFE0
€1.059,00
Inventum Skv0178b
€729,00
Bosch KGE36AWCA
€619,00
Bosch KGV332WEA
€529,00