Op deze pagina staan alle specificaties van de LG GMG960EVEE Amerikaanse koelkast. Deze koelkast van het merk LG heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere koelkasten.
Belangrijkste kenmerken
| Breedte | 91 cm |
|---|---|
| Netto inhoud (koelen) | 364 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 274 l |
| Energieklasse | E |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 359 kWu |
| Deurscharnier omkeerbaar | No |
| Aansluiten op leiding/reservoir | Yes |
| Geluidsniveau (dB) | 40 dB |
| Hoogte | 179 cm |
| No Frost | Yes |
| Diepte koelkasten | 74 cm |
Bosch KGE49AICA
€791,00
Siemens KI86SAFE0
€1.159,00
Bosch KGN36NWEA
€599,00
Siemens KI87SAFE0
€1.099,00
ETNA KCV143WIT
€349,00
Bosch KGN33NLEB
€589,00
Bosch KGE39ALCA
€683,00
Siemens KI81RAFE0
€1.059,00
Inventum Skv0178b
€729,00
Bosch KGE36AWCA
€669,00
Bosch KGV332WEA
€529,00