Op deze pagina staan alle specificaties van de Liebherr FKUv 1613-22/744 Koelkast zonder vriesvak. Deze koelkast van het merk Liebherr heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere koelkasten.
Belangrijkste kenmerken
| Energielabel | C |
|---|---|
| Breedte | 60 cm |
| Netto inhoud (koelen) | 130 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 0 l |
| Energieklasse | C |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 353 kWu |
| Geluidsniveau (dB) | 45 dB |
| Hoogte | 83 cm |
| Diepte | 62 cm |
| No Frost | No |
Prestatie
| No Frost system | No |
|---|
Bosch KGE49AICA
€709,00
Siemens KI86SAFE0
€1.159,00
Bosch KGN36NWEA
€599,00
Siemens KI87SAFE0
€1.099,00
ETNA KCV143WIT
€349,00
Bosch KGN33NLEB
€589,00
Bosch KGE39ALCA
€683,00
Siemens KI81RAFE0
€1.059,00
Inventum Skv0178b
€729,00
Bosch KGE36AWCA
€619,00
Bosch KGV332WEA
€529,00