Op deze pagina staan alle specificaties van de Miele KFN 28133 D ws Koelkast met vriesvak Wit. Deze koelkast van het merk Miele heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere koelkasten.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Breedte | 60 cm |
| Netto inhoud (koelen) | 209 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 101 l |
| Energieklasse | D |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 160 kWu |
| Deurscharnier | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar | Yes |
| Aansluiten op leiding/reservoir | n.v.t. |
| Geluidsniveau (dB) | 40 dB |
| Hoogte | 186 cm |
| Diepte | 66 cm |
| No Frost | Yes |
| Diepte koelkasten | 66 cm |
| Hoogte koelkasten | 186 cm |
Gewicht en omvang
| Breedte | 600 mm |
|---|---|
| Diepte | 655 mm |
| Hoogte | 1861 mm |
| Gewicht | 70 kg |
Design
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Yes |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Draairichting deur verwisselbaar | Yes |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Soort bediening | Knoppen |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Eierenrekje | Yes |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Soort lamp | LED |
| Kleur | Wit |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Totale nettocapaciteit | 310 l |
Prestatie
| Klimaatklasse | SN-T |
|---|---|
| Geluidsemissieklasse | C |
Energie
| Jaarlijks energieverbruik | 197 kWu |
|---|---|
| Stroom | 10 A |
| Stroomgebruik per dag | 0,436 kWh/24u |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
Koelkast
| Nettocapaciteit koelkast | 209 l |
|---|---|
| Koelkast binnenverlichting | Yes |
| Super Cool functie | Yes |
Vriezer
| Aantal sterren | 4* |
|---|---|
| Bewaartijd bij stroomuitval | 26 uur |
| Nettocapaciteit vriezer | 101 l |
| Snelvriesfunctie | Yes |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Vriezer positie | Onder |
| No Frost (vriezer) | Yes |
| IJsblokjes-lade | Yes |
| Ijsblokjesvorm | Yes |
Ergonomie
| Deur open alarm | Yes |
|---|---|
| Koelkast binnenverlichting | Yes |
| Temperatuur alarm | Yes |
Accu/Batterij
| Stroom | 10 A |
|---|
Bosch KGE49AICA
€709,00
Siemens KI86SAFE0
€1.159,00
Bosch KGN36NWEA
€599,00
Siemens KI87SAFE0
€1.099,00
ETNA KCV143WIT
€349,00
Bosch KGN33NLEB
€589,00
Bosch KGE39ALCA
€683,00
Siemens KI81RAFE0
€1.059,00
Inventum Skv0178b
€729,00
Bosch KGE36AWCA
€619,00
Bosch KGV332WEA
€529,00