Op deze pagina staan alle specificaties van de Severin VKS8806 Koelkast zonder vriesvak Wit. Deze koelkast van het merk Severin heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere koelkasten.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Breedte | 56 cm |
| Netto inhoud (koelen) | 133 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 0 l |
| Energieklasse | E |
| Low frost | No |
| Energieverbruik per jaar | 90 kWh |
| Deurscharnier | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar | Yes |
| Aansluiten op leiding/reservoir | n.v.t. |
| Geluidsniveau (dB) | 40 dB |
| Hoogte | 85 cm |
| Diepte | 58 cm |
| No Frost | No |
| Diepte koelkasten | 58 cm |
| Hoogte koelkasten | 85 cm |
Gewicht en omvang
| Breedte | 560 mm |
|---|---|
| Diepte | 575 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 27,5 kg |
| Breedte verpakking | 580 mm |
| Diepte verpakking | 595 mm |
| Gewicht verpakking | 30 kg |
| Hoogte verpakking | 885 mm |
Design
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | No |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Yes |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Soort lamp | LED |
| Kleur | Wit |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Verstelbare voeten | Yes |
Prestatie
| Klimaatklasse | SN-T |
|---|---|
| Geluidsemissieklasse | C |
| Multi-luchtwegsysteem | No |
Energie
| Jaarlijks energieverbruik | 90 kWu |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 99 |
Koelkast
| Nettocapaciteit koelkast | 133 l |
|---|---|
| Koelkast binnenverlichting | Yes |
| Super Cool functie | No |
| Vers zone compartiment | No |
Ergonomie
| Deur open alarm | No |
|---|---|
| Koelkast binnenverlichting | Yes |
Verse zone
| Vers zone compartiment | No |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Minimale omgevingstemperatuur | 10 °C |
|---|---|
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
Bosch KGE49AICA
€709,00
Siemens KI86SAFE0
€1.159,00
Bosch KGN36NWEA
€599,00
Siemens KI87SAFE0
€1.099,00
ETNA KCV143WIT
€349,00
Bosch KGN33NLEB
€589,00
Bosch KGE39ALCA
€683,00
Siemens KI81RAFE0
€1.059,00
Inventum Skv0178b
€729,00
Bosch KGE36AWCA
€619,00
Bosch KGV332WEA
€529,00