Op deze pagina staan alle specificaties van de Zanussi ZBA20421SV Inbouw koelvriescombinatie Wit. Deze koelkast van het merk Zanussi heeft meerdere specificaties waarop hij vergeleken kan worden met andere koelkasten.
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Energielabel | G |
Design
| Kleur van het product | Wit |
|---|
Kleur
| Kleur van het product | Wit |
|---|
Overige
| AC invoer voltage | 230 - 240 V |
|---|---|
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Ingebouwd display | No |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Yes |
| Netbelasting | 130 W |
| Flessenrek | Yes |
| Soort lamp | LED |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 122,5 cm |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Totale nettocapaciteit | 188 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Aantal sterren | 4* |
| Nettocapaciteit koelkast | 174 l |
| Nettocapaciteit vriezer | 14 l |
| Geschikt voor paneelaanpassing | No |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Yes |
| Aantal groente lades | 1 |
Gewicht en omvang
| Breedte | 540 mm |
|---|---|
| Diepte | 549 mm |
| Hoogte | 1218 mm |
Oven
| Geluidsniveau | 35 dB |
|---|
Geluidsproductie
| Geluidsniveau | 35 dB |
|---|
Cooker hood
| Geluidsniveau | 35 dB |
|---|
Prestatie
| Kleur van het product | Wit |
|---|
Energie
| Jaarlijks energieverbruik | 223 kWu |
|---|
Koelkast
| Aantal planken koelkast | 4 |
|---|---|
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Eierenrekje | Yes |
| Koelkast binnenverlichting | Yes |
Vriezer
| Bewaartijd bij stroomuitval | 12 uur |
|---|---|
| Vriescapaciteit | 2 kg/24u |
| Vriezer positie | Boven |
Bosch KGE49AICA
€709,00
Siemens KI86SAFE0
€1.159,00
Bosch KGN36NWEA
€599,00
Siemens KI87SAFE0
€1.099,00
ETNA KCV143WIT
€349,00
Bosch KGN33NLEB
€589,00
Bosch KGE39ALCA
€683,00
Siemens KI81RAFE0
€1.059,00
Inventum Skv0178b
€729,00
Bosch KGE36AWCA
€619,00
Bosch KGV332WEA
€529,00